Česky
English
Русский
Español

Jak to funguje

1)  S pomocí kalkulátoru si zvolíte celkovou investovanou částku.

2)  Vyplníte objednávkový formulář.

3)  Společnost Swiss Gold vlastní 50gramové zlaté cihličky, které si od nás libovolnou částkou postupně odkupujete.

4)  Každou platbou si odkupujete část zlaté cihly v aktuálním kurzu vyvěšeném na našich webových stránkách.

5)  Pokaždé, když dosáhnete na celou 50gramovou cihličku, můžeme vám ji zaslat domů, zdarma vám ji skladovat, nebo ji od vás odkoupit za cenu vyvěšenou na našich webových stránkách.

6)  Samozřejmě, že veškeré vámi odkoupené zlato je pouze vaše a nikdo vám jej nemůže vzít.

Pro názornost si to ukažme na konkrétním příkladu. Dejme tomu, že máte našetřeno na 75 gramů zlata, vlastníte jednu cihličku celou (50 gramů) a část v podílu na zlatě v tzv. zlaté rezervě (25 gramů). V tomto okamžiku si padesátigramovou cihličku můžete nechat poslat, vyplatit, nebo u nás zdarma skladovat. Zbylých 25 gramů netvoří celou cihličku, ale pouze její část. Protože není možné zlaté cihly dělit, tak za těchto 25 gramů vám pošleme odpovídající peněžní částku v aktuálním kurzu. Zlato je tedy v každém okamžiku vaše.


Nakupujeme pouze ryzí zlato Argor Heraeus

Investiční zlato Argor Heraeus se může pyšnit excelentní celosvětovou reputací. Firma Argor-Heraeus SA je jedním z pěti schválených odborných znalců drahých kovů stanovených Londýnskou asociací obchodníků s drahými kovy LBMA (London Bullion Market Association).

Společnost je také držitelem pečeti kvality Švýcarského centrálního úřadu pro kontrolu drahých kovů. Tato pečeť je vyražena nebo vylisována na každém slitku vyrobeném firmou Argor-Heraeus SA.


Doplňující informace

Stav zlata v bankovním sejfu je pravidelně kontrolován notářem.

Své zlato si můžete kdykoliv nechat poslat domů, můžeme ho pro vás zdarma skladovat nebo vám vyplatit peníze na účet.

Vaše zlato bude skladováno v České spořitelně na adrese Československé armády 402/25, 500 03 Hradec Králové, Česká republika a bude samozřejmě pojištěno.

Garantujeme vám zpětný výkup zlata. To znamená, že své zlato můžete kdykoliv rychle proměnit na peníze – viz sekce Výkup zlata. Peníze vám pak zašleme na vámi zadaný bankovní účet.